Gyvatukų evoliucija — kas madinga šiandien?
Rankšluosčių džiovintuvai arba gyvatukai iš pažiūros toks paprastas ir nereikšmingas vonios kambario elementas. Pasirodo, kad taip manyti yra klaidinga. Šiomis dienomis gyvatukai atlieka ne tik šildymo funkciją, bet yra viena pagrindinių vonios kambario interjero ir estetikos detalių. Kaip teigia daugelis interjero dizainerių, modernus rankšluosčių džiovintuvas suteikia vonios kambario erdvei išskirtinį skonį, pabrėžia unikalumą.
Ar svarbi gyvatuko forma?
Tradicinės „S“ formos ar kopėtėlių tipo rankšluosčių džiovintuvai savo populiarumą išlaikė iki šiol, tačiau daugelis žmonių, įsirenginėdami savo namus, ieško unikalių ir netradicinių sprendimų. Dažniausia gyvatukai naudojami ne tik patalpos šildymui ar rankšluosčių kabinimui. Jie turi papildyti bendrą patalpos interjerą arba dar labiau jį pabrėžti. Taigi, gyvatukas gali tapti žaismingu vonios kambario akcentu: originalus jo modelis gali būti atitvaro sienelė tarp atskirų vonios kambario zonų. Gyvatuką galima tvirtinti kampe, horizontaliai, vertikaliai, įleidžiant į sieną, arba atvirkščiai, montuojant jį matomoje vietoje. Norimų matmenų ir spalvų gyvatuką galima užsisakyti individualiai, atsižvelgiant į asmenines užgaidas.
Medžiagos, iš kurių gaminami gyvatukai?
Rankšluosčių džiovintuvai gaminami iš įvairių medžiagų: plieno, nerūdijančio plieno, vario ir žalvario. Plieniniai gyvatukai labiausiai tinka uždaroms šildymo sistemoms, kurios naudojamos privačiuose namuose. Daugiabučiuose ir bendrabučiuose patartina naudoti nerūdijančio plieno arba žalvarinius gyvatukus. Be to renkantis rankšluosčių džiovintuvą, reikia atsižvelgti į vonios kambario plotą.
Spalvų įvairovė — ar būtina?
Jei ankščiau gyvatukas buvo baltos arba metalinės spalvos, šiandien tendencijos kur kas ryškesnės. Įvairūs gamintojai siūlo įdomaus dizaino gyvatukus, kuriuos galima nudažyti pasirinktomis spalvomis. interjeruose pastaruoju metu skiriamas nemažas dėmesys ir radiatorių spalviniams sprendimams. Pagal norus, net ir tradicinius baltus radiatorius galima keisti į spalvotus ar perdažyti esamus, kad jie neišsiskirtų interjere ir derėtų prie kitų elementų. Taigi, nebijokite eksperimentuoti, atėjo laikas pokyčiams!
Komentarų nėra.